Кутии
Кутия COUGAR DUOFACE RGB Mid-Tower Case Black - CGR-5ZD1B-RGB
61.00 €
/ 119.31 лв.
Спечели 61 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50401
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-5ZD1B-RGB |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX SSI-CEB |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120mm x 2 / 140mm x 2 Top: 120mm x 2 / 140mm x 2 Rear: 120mm x 1 / 140mm x 1 |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 10 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 2 USB 2.0 x 1 4 Pole Headset Audio Jack x 1 RGB Button |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 280mm / 240mm / 140mm / 120mm Top: 280mm / 240mm / 140mm / 120mm Rear: 120mm / 140mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 230 x 491 x 386 (mm) |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
