Кутии
Кутия COUGAR FV150 Mini RGB Black - CGR-2QA6B-RGB
35.00 €
/ 68.45 лв.
Спечели 35 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62443
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отзад: 1x 120 мм Отгоре: 3x 120 / 2x 140 мм Отдолу: 3x 120 / 2x 140 мм Отстрани: 2x 120 / 140 мм |
| Включени вентилатори | Отзад: 1x 120 мм ARGB Отстрани: 2x 120 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C 1 x Audio Out/ Headphones 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: 1x 240 / 280 / 360 мм Отстрани: 1x 240 / 280 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 436 x 365 x 285 мм |
| Тегло (kg) | 4.89 кг |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!