Кутии
Кутия COUGAR FV270 Black Mid tower Tempered Curved Glass Case
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
91.00 €
/ 177.98 лв.
Спечели 91 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 51030
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX SSI-CEB |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120mm x 3 / 140mm x 2 M/B Side: 120mm x 2 / 140mm x 2 PSU Shroud: 120mm x 2 / 140mm x 2 Bottom: 120mm x 1 Rear: 120mm x 1 / 140mm x 1 |
| Включени вентилатори | Bottom: 120mm Reversed ARGB PWM fan x 1 Speed: 500-1200 ± 10% Connector: 5V 3 Pin (ARGB) / 4 Pin (Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | Type C Gen 2 x 1 USB 3.0 x 2 4 Pole Headset Audio Jack Reset Button |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm Vertical: 450 (mm) |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm M/B Side: 280mm / 240mm / 140mm / 120mm PSU Shroud: 240mm / 120mm Rear: 140mm / 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 268 x 530 x 512 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
