Кутии
Кутия COUGAR MX600 MINI RGB White Tower Case - CGR-5GC9W-RGB
72.00 €
/ 140.82 лв.
Спечели 72 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 51025
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-5GC9W-RGB |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 160mm x 2 Top: 120mm x 3 / 140mm x 2 M/B Side: 120mm x 2 PSU Shroud: 120mm x 2 Rear: 120mm x 1 |
| Включени вентилатори | Front: 160mm ARGB PWM fan x 2 Rear: 120mm ARGB PWM fan x 1 Speed: 160mm ARGB PWM fan: 400-1200 ± 10% RPM 120mm ARGB PWM fan: 500-1400 ± 10% RPM Connector: 5V 3 Pin (ARGB) 4 Pin PWM (Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1 USB-A 3.0 x 2 4 Pole Headset Audio Jack RGB Button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm 255 (mm) / 10 (in) (Radiator with fans at the M/B Side) |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm M/B Side: 240mm / 120mm Rear: 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 232 x 445 x 456 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
