Кутии
Кутия COUGAR MX600 RGB White - CG3857C900002
85.00 €
/ 166.25 лв.
Спечели 85 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48666
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CG3857C900002 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX Extended ATX SSI-CEB ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120mm x 3 / 140mm x 3 Top: 120mm x 3 / 140mm x 3 PSU Shroud: 120mm x 2 Rear: 120mm x 1 / 140mm x 1 |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 140mm ARGB Fan Rear: 1 x 140mm ARGB Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 2.5" 1 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | Type C Gen 2 x 1 USB 3.0 x 2 4 Pole Headset Audio Jack x 1 RGB Button |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 360mm / 280mm / 240 mm / 140 mm / 120mm Top: 360mm / 280mm / 240 mm / 140 mm / 120mm PSU Shroud: 240 mm / 120mm Rear: 140 mm / 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 235 x 515 x 478 mm |
| RGB | Да |
| Други | integrated universal fan hub |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
