Кутии
Кутия Cougar UNIFACE RGB Mid-Tower Case White - CGR-5C78W-RGB
НАЙ-ПРОДАВАН
68.00 €
/ 133.00 лв.
Спечели 68 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 51033
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-5C78W-RGB |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120mm x 3 / 140mm x 3 Top: 120mm x 3 / 140mm x 2 M/B side: 120mm x 2 Rear: 120mm x 1 / 140mm x 1 |
| Включени вентилатори | Front: 120mm ARGB fan x 3 Rear: 120mm ARGB fan x 1 Speed: 120mm ARGB fan: 1200 ± 10% RPM Connector: 5V 3 Pin (ARGB) / 3 Pin (Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | Type C Gen 2 x 1 USB 3.0 x 2 4 Pole Headset Audio Jack x 1 RGB Button |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 210 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 420mm / 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm Top: 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm M/B side: 240mm / 120mm Rear: 140mm / 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 230 x 493 x 475 (mm) |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
