Кутии
Кутия Darkflash DK353 Black Case ATX 4 fans included
37.00 €
/ 72.37 лв.
Спечели 37 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55159
Купи на изплащане
| Производител | Darkflash |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 2 / 140mm x 2 Front: 120 mm x 3 Bottom: 120 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 4 Fixed RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред |
| Цвят | Черен |
| Тегло (kg) | 4.5 kg |
| RGB | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!