Кутии
Кутия Darkflash DRX70 Mesh Black Case ATX Addressable RGB 4 fans USB-C
44.00 €
/ 86.06 лв.
Спечели 44 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55106
Купи на изплащане
| Производител | Darkflash |
| Продуктов код | DRX70-MESH-BK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 / 140 mm x 1 Bottom: 120 mm x 2 |
| Включени вентилатори | Front: 120 mm x 3 RGB Rear: 120 mm x 1 RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 280 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 396 x 230 x 462 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!