Кутии
Кутия DeepCool CC360 ARGB mATX Case Black
53.00 €
/ 103.66 лв.
Спечели 53 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40311
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-CC360-BKAPM3-G-1 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 / 2 x 140 mm Отгоре: 2 x 120 / 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120 / 240 / 280 / 360 mm Отгоре: 120 / 240 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 418 x 215 x 431 mm (L×W×H) |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
