Кутии
Кутия DeepCool CC560 MESH V2 Case ATX
66.00 €
/ 129.08 лв.
Спечели 66 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51175
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm/3 x 140 mm Top: 2 x 120 mm/2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm PSU Shrouded: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Rear: 1 x 120 mm ARGB Front: 3 x 120 mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 370 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 432 x 215 x 483 mm |
| RGB | Да |
| Други | Refined Mesh Airflow Case Well ventilated throughout the entire chassis Four pre-installed ARGB fans The chassis and side glass panel have been upgraded and reinforced for extra durability Magnetic top dust filter |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
