Кутии
Кутия DeepCool CC560 v2 ATX Middle Tower Case White
51.00 €
/ 99.75 лв.
Спечели 51 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46077
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-CC560-WHGAA4-G-2 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 / 2 x 140 mm Отгоре: 2 x 120 / 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x слушалки 1 x микрофон |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 416 x 210 x 477 mm |
| Тегло (kg) | 7.20 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
