Кутии
Кутия DeepCool CG330 3F ARGB Mini-Tower Case
55.00 €
/ 107.57 лв.
Спечели 55 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66128
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top:3×120 / 2×140mm Side:2×120 / 2×140mm Bottom:3×120 mm Rear: 1×120mm |
| Включени вентилатори | Side: 2×120mm Rear: 1×120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB3.0 x1,USB2.0 x2,Audio x1 |
| Макс. размер охладител | 164 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 120/140/240/280/360mm Side:120/140/240/280mm Bottom:120/240/360mm Rear: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 420 x 285 x 368 mm(L×W×H) |
| Тегло (kg) | 5.5kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
