Кутии
Кутия DeepCool CG380 3F WH Case ATX, 3 x ARGB Fans, USB-C
52.00 €
/ 101.70 лв.
Спечели 52 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62580
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Side: 2 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm PSU Shrouded: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Макс. размер охладител | 176 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 437 x 235 x 451 mm |
| Тегло (kg) | 6.83 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
