Кутии
Кутия DeepCool CG530 Mid-Tower Show Case
54.00 €
/ 105.61 лв.
Спечели 54 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53300
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3×120mm/2x140mm Side: 3×120mm/2x140mm Rear: 1×120mm Bottom: 3×120mm/3.5 HDD+2x120mm/2.5 SSD+2x120mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 2 USB 2.0 x 1 Audio/Mic x 1 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 210 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 120/140/240/280/360mm Side: 120/140/240/280mm Bottom: 120/240/360mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 440 x 285 x 399 mm (L×W×H) |
| Тегло (kg) | 6.5 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
