Кутии
Кутия DeepCool CG580 4F V2 4 x 120mm ARGB Fans
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
86.00 €
/ 168.20 лв.
Спечели 86 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60130
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120mm/2 x 140mm Side: 3 x 120mm Rear: 1 x 120mm/1 x 140mm Bottom: 1 x 120mm(3.5 HDD/120FAN :Choose one of two) PSU Shrouded: 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 2 Gen 2 Type-C x 1 Audio & Mic x 1 |
| Макс. размер охладител | 176 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 210 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 120/140/240/280/360mm Side: 120/240/360mm Rear: 120/140mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 437 x 235 x 501 mm (L×W×H) |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
