Кутии
Кутия DeepCool CH170 DIGITAL Case mini-ITX
79.00 €
/ 154.51 лв.
Спечели 79 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55949
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-CH170-BKNPI0D-G-1 |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 1 x 120 mm Front: NA Rear: 2 x 120 mm Bottom: 1 x 120 mm Side : 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 172 mm |
| Макс. размер видеокарта | 305mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | SFX |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 250 x 200 x 380 mm |
| RGB | Не |
| Други | Mesh panels surround the CH170 DIGITAL from every side and create a high-airflow Digital base that displays four vital points of data at the same time. The display can focus on CPU, GPU, and PSU information at any given point in time Designed to accommodate most 65mm thick dual-fan GPUs that are shorter than 305mm in length and up to 138mm in width, it can be directly inserted into the motherboard without the assistance of a riser cable |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
