Кутии
Кутия DeepCool CH170 PLUS ITX Vertical Case
53.00 €
/ 103.66 лв.
Спечели 53 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 60995
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 1 x 120 mm Rear: 2 x 120 mm Bottom: 1 x 120 mm Side : 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 2 Gen 2 Type-C x 1 Audio & Mic x 1 |
| Макс. размер охладител | 172 mm |
| Макс. размер видеокарта | 305mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 140mm SFX/SFX-L |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 250 x 200 x 380 mm (L×W×H) |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
