Кутии
Кутия DeepCool CH270 DIGITAL WH
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 60129
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top:2 x 120mm Side:3 x 120mm/2 x 140mm Bottom:1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 2 Gen 2 Type-C x 1 Audio & Mic x 1 |
| Макс. размер охладител | 174 mm |
| Макс. размер видеокарта | 413 mm 388/413mm(No Top fans) |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 150mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Side: 120/240/360mm Bottom: 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 296 x 225 x 486 mm (L×W×H) |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
