Кутии
Кутия DeepCool CH370 WH mATX Case
59.00 €
/ 115.39 лв.
Спечели 59 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32710
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 / 2 x 140 mm Отгоре: 2 x 120 / 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120/140/240/280/360mm Отгоре: 120/140/240mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 413 x 215 x 431 mm |
| Тегло (kg) | 5.3 kg |
| RGB | Не |
| Други | Magnetic tempered glass side panel |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
