Кутии
Кутия DeepCool CH560 ARGB White Mid-Tower Case
104.00 €
/ 203.41 лв.
Спечели 104 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40089
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отперд: 3 x 120 / 3 x 140mm Отгоре: 3 x 120 / 2 x 140mm Отзад: 1 x 120 / 1 x 140mm Отдолу PSU: 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C 1 x 3.5mm Jack Female Stereo |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Цвят | Бял |
| Размери | 458 x 230 x 471 mm |
| Тегло (kg) | 7.50 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
