Кутии
Кутия DeepCool CH780 WH Dual-Chamber Case E-ATX
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
181.00 €
/ 354.01 лв.
Спечели 181 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49418
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 3 x 120 / 3 x 140 / 2 x 180 / 2 x 200 mm Side: 3 x 120 / 3 x 140 mm Top: 3 x 120 / 3 x 140 / 2 x 180 / 2 x 200 mm |
| Включени вентилатори | 1 x 420 mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 9 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.1 Type-C 4 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 132 mm |
| Макс. размер видеокарта | 480 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 420 mm - Отстрани 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 420 mm - Отдолу 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Бял |
| Размери | 528 x 250 x 551 mm |
| Тегло (kg) | 13.7 kg |
| RGB | Да |
| Други | Dual-Chamber layout Full Panoramic Glass PCI-e riser cable and vertical mount are included Three beautifully bright 140mm ARGB fans are united into a single 420mm unit |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
