Кутии
Кутия DeepCool CL660 Mid-Tower Case Black - R-CL6600-BKNNA0-G-1
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
92.00 €
/ 179.94 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 66123
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-CL6600-BKNNA0-G-1 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 3x 120 / 2x 140 мм Над захранването: 2x 120 мм Отзад: 1x 120 / 140 мм Отпред: 2x 140 мм |
| Включени вентилатори | Bottom: 2 x 120mm ARGB(Reverse Blade) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x 3.5мм комбо жак 1 x USB Type C 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 413 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отзад: 1x 120 мм Отгоре: 1x 360 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 457.5 x 235 x 533.5 mm(L×W×H) |
| Тегло (kg) | 10.02Kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
