Кутии
Кутия DeepCool MATREXX 40 3FS Case mATX
47.00 €
/ 91.92 лв.
Спечели 47 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 25212
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | DP-MATX-MATREXX40-3FS |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Отгоре: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 |
| Включени вентилатори | Отпред: 120 mm x 2 LED fan Отзад: 120 mm x 1 LED fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 280 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 400 x 215 x 431 mm |
| Тегло (kg) | 5.2 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!