Кутии
Кутия DeepCool MATREXX 55 V3 ADD-RGB 3F
50.00 €
/ 97.79 лв.
Спечели 50 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18774
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | DP-ATX-MATREXX55V3-AR-3F |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Optional: Rear: 1x120mm Top: 2x120mm/ 2x140mm |
| Включени вентилатори | 3 3 x 120mm ADD-RGB fans (CF120) at front |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic RGB button |
| Макс. размер охладител | 168 mm |
| Макс. размер видеокарта | 370 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 200mm (ATX PS2) |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120/140/240/280/360mm, Отгоре: 120/140/240/280, Отзад: 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 446 x 210 x 479 mm |
| Тегло (kg) | 7.40 kg |
| RGB | Да |
| Други | Liquid Cooler Support Front: 120/140/240/280/360mm radiator Top: 120/140/240/280mm radiator Rear: 120mm radiator Tempered Glass side panel support 5V addressable RGB |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
