Кутии
Кутия DeepCool WAVE V2 Black
28.00 €
/ 54.76 лв.
Спечели 28 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17350
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | DP-MATX-DPWAVE2 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Optional: Front: 1x120mm fan side: 1x120mm, Rear: 1x80/90mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5", 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 145 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 150mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | L387*W175*H353.5mm |
| Тегло (kg) | 3.20 kg |
| Други | Liquid Cooler: 120mm at front |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!