Кутии
Кутия Diablo IV - Lilith PC Gaming Case Limited Edition ATX
148.00 €
/ 289.46 лв.
Спечели 148 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60738
| Производител | FSHOLDING |
| Формат | ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Стр.Панел: 3 x 120mm Гор.Панел: 3 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 5.25" гнезда | 3 x 2.5"/3.5" |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Пр.Панел: 120/240/280/360mm Гор.Панел: 120/240/280/360mm |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
