Кутии
Кутия ENDORFY Armis 100 Solid Middle Tower - EY2A015
36.00 €
/ 70.41 лв.
Спечели 36 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53650
Купи на изплащане
ENDORFY Armis 100 Solid – характеристики:
- Stratus 120 PWM Вентилатор
- Вътрешно гнездо 5.25”
- Четец за карти памети
- Предни USB конектори
- Защита срещу неоторизиран достъп
| Производител | Endorfy |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 1 x 3.5" 1 x 2.5" 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x SD card reader 1 x Microphone 1 x Headphones |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 355 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Зад.Панел: 120mm Пр.Панел: 120/240mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 423 x 200 x 388 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!