Кутии
Кутия Endorfy Arx 500 Mesh ARGB Mid-Tower - EY2A011
99.00 €
/ 193.63 лв.
Спечели 99 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44722
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY2A011 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120/140 mm Отгоре: 2 x 120/140 mm Отзад: 1 x 120/140mm Отдолу: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 5 STRATUS 140 PWM ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB-C x 1 USB-A x 2 HEADPHONES: 1 x MINIJACK 3.5 MM MICROPHONE: 1 x MINIJACK 3.5 MM POWER BUTTON: x 1 RESET BUTTON: x 1 |
| Макс. размер охладител | 179 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 300 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 1 x 120, 240, 280, 360 Отзад: 1 x 120, 140 Отгоре: 1 x 120, 240, 280 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 486 x 228 x 429 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
