Кутии
Кутия Endorfy Arx 700 Air Mid-Tower Case - EY2A012
100.00 €
/ 195.58 лв.
Спечели 100 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37239
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY2A012 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 / 3 x 140 mm Отгоре: 3 x 120 / 2 x 140 mm Отзад : 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | Отпред: 3 x Stratus 140 PWM Отгоре: 1 x Stratus 140 PWM Отзад 1 x Stratus 140 PWM |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| Макс. размер охладител | 179 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 340 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 1 x 120, 240, 280, 360 Отзад: 1 x 120, 140 Отгоре: 1 x 120, 240, 280, 360 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 486 x 228 x 472 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
