Кутии
Кутия Endorfy Arx 700 ARGB, Mid-Tower Black - EY2A013
112.00 €
/ 219.05 лв.
Спечели 112 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 37240
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY2A013 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 / 3 x 140 mm Отгоре: 3 x 120 / 3 x 140 mm Отзад: 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB-C x 1 USB-A x 2 Audio jack x 2 Power button x 1 Reset/LED button x 1 |
| Макс. размер охладител | 179 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 300 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 1 x 120, 240, 280, 360 Отгоре: 1 x 120, 240, 280, 360 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 486 x 228 x 472 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
