Кутии
Кутия ENDORFY ARX 700 ARGB White - Middle Tower
110.00 €
/ 215.14 лв.
Спечели 110 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56878
ENDORFY Arx 700 ARGB – характеристики:
- Включени 5 Вентилатора Stratus 140 PWM ARGB
- Максимален въздушен поток в цялото шаси
- Мрежеста горна и предна част
- Поддръжка на Радиатор до 360 мм отпред и отгоре
- Просторен интериор
- ARGB осветление
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY2A017 |
| Формат | ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 2 x 140 mm Гор.Панел: 3 x 120 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 140 mm Дол.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x USB-C 1 x Microphone 1 x Headphones |
| Макс. размер охладител | 179 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 340 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 120/240/280/360mm Зад.Панел: 140mm Пр.Панел: 120/240/280/360mm Зад.Панел: 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 486 x 228 x 472 mm |
| Тегло (kg) | 9.9 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
