Кутии
Кутия Endorfy Signum 300 Solid Mid-Tower - EY2A003
50.00 €
/ 97.79 лв.
Спечели 50 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37035
Купи на изплащане
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY2A003 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm Отзад: 1 x 120 Отгоре: 2 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 1 x 120mm |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB-A x 2 Headphones: 1 x minijack 3.5 mm Microphone: 1 x minijack 3.5 mm |
| Макс. размер охладител | 161 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 1 x 120 / 240 / 360 mm Отгоре: 1 x 120 / 240 mm Отзад : 1 x 120 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 413 x 447 x 205 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
