Кутии
Кутия ENDORFY Ventum 200 ARGB - Middle Tower
63.00 €
/ 123.22 лв.
Спечели 63 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53649
Купи на изплащане
ENDORFY Ventum 200 ARGB – характеристики:
- Страничен панел от закълено стъкло
- Мрежест преден панел
- Филтри за прах
- Широка съвместимост за охлаждане
- Компактен дизайн
- ARGB осветление
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY2A014 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Дол.Панел: 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 1 x 2.5” / 3.5” |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x Microphone 1 x Headphones |
| Макс. размер охладител | 162 mm |
| Макс. размер видеокарта | 315 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Пр.Панел: 120/240/280/360mm Зад.Панел: 120mm Гор.Панел: 120/240mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 440 x 216 x 373 mm |
| Тегло (kg) | 6 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
