Кутии
Кутия FPS Group M540-BA Mid Tower ATX Case Black - POC0000274
86.00 €
/ 168.20 лв.
Спечели 86 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 65312
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POC0000274 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отстрани: 3x 120 / 2x 140 мм Отзад: 1x 120 / 140 мм Отдолу: 3x 120 мм Отгоре: 3x 120 / 140 мм |
| Включени вентилатори | Отзад: 1x 120 мм ARGB Отстрани: 3x 120 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB Type C; 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: 1x 360 мм Отстрани: 1x 360 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 451 x 258 x 491 мм |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
