Кутии
Кутия Fractal Core 1100
40.00 €
/ 78.23 лв.
Спечели 40 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14564
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-CA-CORE-1100-BL |
| Формат | Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Front fan: 1x 120 mm (1x Fractal Design Silent Series 120 mm fan included) Rear fan: 1x 92 mm Side fan: 1x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 drive bays of 5,25", two 3.5" HDD positions or 3 bays 2.5" or one 2.5" and one 3.5"drive positions |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 USB 3.0 and 1 USB 2.0, Audio in/out |
| Макс. размер охладител | 148 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 185 mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 175 x 358 x 410mm |
| Тегло (kg) | 3.8 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!