Кутии
Кутия Fractal Define 7 Compact Black ATX Case - FD-C-DEF7C-01
115.00 €
/ 224.92 лв.
Спечели 115 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19081
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-DEF7C-01 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front fan: 3 x 120 or 2 x 140 mm, (1 x Dynamic X2 GP-14 included) Top fan:2 x 120 or 2 x 140 mm Rear fan:1 x 120 mm, (1 x Dynamic X2 GP-12 included) Bottom fan:1 x 120 mm (requires removal of HDD cage) |
| Включени вентилатори | 1 x Dynamic X2 GP-12 included 1 x Dynamic X2 GP-14 included |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 Audio I/O Power button Reset button |
| Макс. размер охладител | 169 mm |
| Макс. размер видеокарта | 360 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front radiator: Up to 360/280 mm (max 145 mm width) Top radiator: Up to 240 mm Rear radiator: 120 mm Bottom radiator: 120 mm (requires removal of HDD cage) |
| Цвят | Черен |
| Размери | 415 x 210 x 451 mm |
| Тегло (kg) | 8.7 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
