Кутии
Кутия Fractal Define 7 Dark Tempered Glass
179.00 €
/ 350.09 лв.
Спечели 179 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 16551
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-DEF7A-03 |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front fan: 3 x 120/140 mm (2 x Dynamic X2 GP-14 included) Top fan: 3 x 120/140 mm Rear fan: 1 x 120/140 mm (1 x Dynamic X2 GP-14 included) Bottom fan: 2 x 120/140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7+2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3.5"/2.5" Universal drive brackets: 6 included, 14 positions total Dedicated 2.5" drive brackets: 2 trays included, 4 positions total 5.25” drive mounts: 1 |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 Audio I/O Power button Reset button |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 491 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front radiator: Up to 360/280 mm Top radiator: Up to 360/420 mm Rear radiator: 120 mm Bottom radiator: Up to 240/280 mm |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
