Кутии
Кутия Fractal Define 7 XL Black Solid
212.00 €
/ 414.64 лв.
Спечели 212 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 26524
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-DEF7X-01 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX EE-ATX SSI-CEB SSI-EEB |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 4 x 120 mm or 3 x 140 mm, (2 x Dynamic X2 GP-14 included) Top fan: 4 x 120 mm or 3 x 140 mm Rear fan: 1 x 120/140 mm, (1 x Dynamic X2 GP-14 included) Bottom fan: 2 x 120/140 mm |
| Включени вентилатори | Front: 2 x Dynamic X2 GP-14 Rear fan: 1 x Dynamic X2 GP-14 included |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 9+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 6 x 3.5" 2 x 2.5" 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 5.25" |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm /480 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 480 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 604 x 240 x 566 mm |
| Тегло (kg) | 16.53 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
