Кутии
Кутия Fractal Define 7 XL Dark Tempered Glass
215.00 €
/ 420.50 лв.
Спечели 215 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 16559
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-DEF7X-03 |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX Mini ITX EE-ATX SSI-CEB SSI-EEB |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Front fan: 4 x 120 mm or 3 x 140 mm, (2 x Dynamic X2 GP-14 included) Top fan: 4 x 120 mm or 3 x 140 mm Rear fan: 1 x 120/140 mm, (1 x Dynamic X2 GP-14 included) Bottom fan: 2 x 120/140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 9+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 Audio I/O Power button Reset button |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 549 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front radiator: Up to 480/420 mm Top radiator: Up to 480/420 mm Rear radiator: 120 mm Bottom radiator: Up to 240/280 mm |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
