Кутии
Кутия Fractal Design Torrent Black Solid
182.00 €
/ 355.96 лв.
Спечели 182 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 25869
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-TOR1A-05 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX SSI-CEB SSI-EEB |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Общо: 7 x 120/140 или 4 x 180 Отпред: 3 x 120/140 или 2 x 180 (2 x 180 Включени) Отдолу: 3 x 120/140 или 2 x 180 (3 x 140 Включени) Отзад: 1 x 120/140 |
| Включени вентилатори | 5 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5" 4 x 2.5" |
| I/O портове | 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2x USB 3.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 188 mm |
| Макс. размер видеокарта | 423 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 230 mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Преден: 360/420 (Включително 360x180) Долен: 360/420 Заден: 120/140 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 544 x 242 x 530 mm |
| Тегло (kg) | 11.1 kg |
| Материали | Plastic / Steel |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
