Кутии
Кутия Fractal Epoch Black TG Light Tint - FD-C-EPO1A-02
98.00 €
/ 191.67 лв.
Спечели 98 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57523
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-EPO1A-02 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120/2x 140 mm (3 x 120 mm Momentum fans included) Отгоре: 2 x 120/140 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1x USB Type-C 20 Gbps 2x USB Type-A 5 Gbps 1x Audio/Mic Combo Jack |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 372 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 255 мм (MAX) |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: Up to 280/360 mm Отгоре: Up to 240 mm Отзад: 1x 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 447 x 215 x 469 mm |
| Тегло (kg) | 7.81 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
