Кутии
Кутия Fractal Era 2 ITX Midnight Blue - FD-C-ERA2N-03
191.00 €
/ 373.56 лв.
Спечели 191 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51588
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-ERA2N-03 |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | 4 x 120 or 2 x 120 and 2 x 140 mm (2x120 mm Aspect PWM fans included) |
| Включени вентилатори | 2 x 120 mm Aspect PWM fans included |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 2 x USB 3.0 Audio |
| Макс. размер охладител | 70 mm |
| Макс. размер видеокарта | 326 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | SFX/SFX-L |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Син |
| Размери | 366 x 165 x 314 mm |
| Тегло (kg) | 4,64 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
