Кутии
Кутия Fractal Focus 2 RGB Black TG Clear Tint - FD-C-FOC2A-03
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32378
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-FOC2A-0 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | 6 x 120 mm or 4x 140 mm |
| Включени вентилатори | Отпред: 2 x Aspect 14 RGB included |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 Audio (RGB controller included in RGB version) |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 405 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120/240/140/280/360 mm Отгоре: 120/240 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 472 x 215 x 451 mm |
| Тегло (kg) | 6.40 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
