Кутии
Кутия Fractal Meshify 3 Ambience Pro RGB White TG Light Tint - FD-C-MES3A-05
209.00 €
/ 408.77 лв.
Спечели 209 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55925
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-MES3A-05 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3x 120 mm, 3x 140 mm (3 x 140 mm Momentum Included) Отгоре: 2x 120 mm, 2x 140 mm Отзад: 1x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 x 140 mm Momentum Included |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 6 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB Type-C 20 Gbps 2 x USB Type-A 5 Gbps 1x Audio Combo Jack Power button |
| Макс. размер охладител | 173 mm |
| Макс. размер видеокарта | 349 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 280/360 mm Отгоре: 240/280 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 433 x 229 x 507 mm |
| Тегло (kg) | 8.8 kg |
| RGB | Да |
| Други | Трансфер на данни: Max. 5 Gbps (USB 3.0 Mode) LED индикатор, за разпознаване стуса на трансфер |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
