Кутии
Кутия Fractal Meshify 3 XL Black TG Light Tint - FD-C-MES3X-02
175.00 €
/ 342.27 лв.
Спечели 175 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55927
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-MES3X-02 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX EE-ATX SSI-CEB SSI-EEB |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | 3x 120/140 mm, 2x 180 mm (3 x 140 mm Momentum Included) 3x 120/140 mm 1x 120/140 mm |
| Включени вентилатори | 3 x 140 mm Momentum Included |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 5 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB Type-C 20 Gbps 2 x USB Type-A 5 Gbps 1x Audio Combo Jack Power button |
| Макс. размер охладител | 182 mm |
| Макс. размер видеокарта | 512 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 230 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 280/360 mm Отгоре: 360/420 (up to 475) mm Отзад: 120/140 mm Отстрани: 360 mm (with brackets) |
| Цвят | Черен |
| Размери | 575 x 245 x 515 mm |
| Тегло (kg) | 10.9 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
