Кутии
Кутия Fractal NODE 304 BLACK
85.00 €
/ 166.25 лв.
Спечели 85 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14649
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-CA-NODE-304-BL |
| Формат | Mini ITX Mini-DTX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 2 x 120/140 mm, Отзад: 1 x 120mm, Отгоре: 2 x 120/140 mm, Отдолу: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Разширителни слотове | 2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 6 – supports either 3.5" or 2.5" HDD / SSD |
| I/O портове | 2 - USB 3.0 (Internal 3.0 to 2.0 adapter included) 1 - 3.5mm audio in (microphone) 1 - 3.5mm audio out (headphone). |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 310 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Цвят | Черен |
| Размери | 250 x 210 x 374 mm |
| Тегло (kg) | 4 |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
