Кутии
Кутия Fractal NODE 804
105.00 €
/ 205.36 лв.
Спечели 105 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14652
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-CA-NODE-804-BL-W |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 4x 120 mm Отгоре: 4x 120/140 mm Отзад: 1x 120/140 mm + 1x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Акрилен прозорец |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 8 - 3.5″ , HDD positions 2 - 2.5″ , dedicated SSD unit positions 2 - Extra positions for either 3,5″ or 2,5″ drives |
| I/O портове | 2 - USB 3.0 Audio in/out Power button with LED (blue) HDD activity LED (white) |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 260 mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред (лява камера): 240 mm Отпред (дясна камера): 240 mm Отгоре (лява камера): 240 mm Отгоре (дясна камера): 240/280 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 344 x 307 x 389 mm |
| Тегло (kg) | 6 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
