Кутии
Кутия Fractal North Chalk White - FD-C-NOR1C-03
141.00 €
/ 275.77 лв.
Спечели 141 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 33931
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-NOR1C-03 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | 8 x 120 mm or 6 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 355 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 255 мм (MAX) |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: up to 360 mm Отгоре: up to 240 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 447 x 215 x 469 mm |
| Тегло (kg) | 7.6 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
