Кутии
Кутия Fractal North XL Chalk White TG Clear - FD-C-NOR1X-04
179.00 €
/ 350.09 лв.
Спечели 179 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46906
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm, 3 x 140 mm (3 x Aspect 140mm PWM included) Отгоре: 3 x 120 mm, 2 x 140 mm or 2 x 180 mm Отзад: 1 x 120/140 mm |
| Включени вентилатори | 3 Aspect 140mm PWM |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 Audio & Mic |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 413 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 290 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: Up to 420/360 mm Отгоре: Up to 280/360 mm Отзад: 1 x 120/140 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 503 x 240 x 509 mm |
| Тегло (kg) | 9.5 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
