Кутии
Кутия Fractal Pop Air RGB Magenta Core TG Clear - FD-C-POR1A-03
90.00 €
/ 176.02 лв.
Спечели 90 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 33541
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-POR1A-03 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 2x 120/140 mm (2x Aspect 12 RGB included) Отгоре: 2x 120/140 mm Отзад: 1x 120 mm (1x Aspect 12 RGB included) |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x Audio 1 x RGB controller (RGB Versions only) |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 405 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: до 280 mm Отгоре: до 240 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 473.5 x 215 x 454 mm |
| Тегло (kg) | 7.20 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
